Начальник Андрівської СВА привітав матусю з народженням донечки

Дата: 12.06.2025 09:09
Кількість переглядів: 129

Начальник Андрівської сільської військової адміністрації Бердянського району Запорізької області, разом з колективом, щиро привітав мешканку громади з радісною подією — народженням донечки.

Попри тимчасову окупацію території, мешканці Андрівської громади, які нині перебувають у Запоріжжі, залишаються в центрі уваги та турботи своєї адміністрації. Представники СВА особисто завітали до новоспеченої мами, привітали її теплими словами та вручили необхідні подарунки для новонародженої — речі для догляду за дитиною, пам’ятні сувеніри та квіти.

Начальник адміністрації підкреслив, що поява на світ дитини — це символ віри у майбутнє та надії на повернення до мирного життя. «Ми з вами, навіть на відстані. Кожна нова дитина — це крок до перемоги і доказ того, що життя триває», — наголосив він.

Така увага до родин тимчасово переміщених осіб зміцнює дух громади і доводить: жодна війна не здатна зруйнувати людську турботу, єдність та любов.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь