Співпраця заради допомоги!

Дата: 13.06.2025 15:38
Кількість переглядів: 119

Андрівська сільська військова адміністрація налагоджує тісну співпрацю з Громадським центром Українського Червоного Хреста в м. Запоріжжя. Спільно працюємо над підтримкою жителів нашої громади, які опинилися в складних життєвих обставинах через війну. Дякуємо за постійну допомогу, навчання та людяність! ❤️

Детальніше про роботу центру — за посиланням:
🔗 https://orihiv.com.ua/ukr/novini/12.06.2025/navcayut-i-dopomagayut-u-zaporizzi-aktivno-pracyuje-gromadskii-centr-cervonogo-xresta



« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь