14 позачергова сесія від 12.08.2021 р.

1.Про внесення змін до рішення № 2 від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Андрівської сільської ради на 2021 рік»

2.Про внесення змін до рішення № 2 від 08.06.2021 року «Про затвердження Програми реконструкції вуличного освітлення на 2021-2022 роки»

4.Про внесення змін до рішення від 24.12.2020 року № 5 «Про Програму соціально-економічного розвитку Андрівської сільської ради на 2021 рік»

5.Про внесення змін до рішення № 1 від 24.12.2020 року «Про Програму розвитку освіти на території Андрівської сільської ради на 2021-2025 роки»

6.Про внесення змін  до рішення № 14 від 24.12.2020 р. «Про  бюджет  Андрівської сільської   територіальної громади  на  2021 рік»

7.Про затвердження Програми «Питна вода» Андрівської  сільської ради на 2021– 2023 роки

8.Про затвердження розпоряджень сільського голови , прийнятих в міжсесійний період

10.Про внесення змін до рішення Андрівської сільської ради від 08.06.2021 року № 16 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу на земельні ділянки комунальної власності, які розташовані на території Андрівської сільської ради»

11.Про продовження дії дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Андрівської сільської ради

12.Про затвердження технічної  документації  з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  не сільськогосподарського призначення

13.Про  розгляд клопотання гр. Волкова В.В.

14.Про  розгляд клопотань гр. Гаврильченко А.В.

15.Про  розгляд клопотань гр. Мисюри А.П.

16.Про  розгляд клопотання гр. Волкової Г.М.

17.Про  розгляд клопотання  гр. Волкової А.А.

18. Про затвердження Протоколу зборів власників сертифікатів земельних часток (паїв) колишнього КСП "Прогрес" Андрівської сільської ради Бердянського району Запорізької області (угіддя: пасовища, сіножаті)

19.Про прийняття у комунальну власність Андрівської сільської ради об’єкта незавершеного будівництва