Увага , конкурс!

 

Андрівська сільська рада оголошує конкурс

 

        Відповідно до рішення другої позачергової сесії Андрівської сільської ради восьмого скликання від 03.12.2020 року № 3 «Про внесення змін до структури виконавчих органів Андрівської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», розпорядження сільського голови від 07 грудня 2020 року № 14-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади, а саме :

    - начальник служби у справах дітей;

    -начальник відділу земельних відносин, благоустрою, охорони навколишнього середовища та комунальної власності, архітектури, та містобудівної діяльності;

    - начальник відділу житлово комунального господарства, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту;

    - начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я;

    - спеціаліст відділу освіти, культури туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я;

 

      Умови оплати праці згідно з чинним законодавством.

 

      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії сільської ради наступні документи: заяву про участь у конкурсі; згоду на збір та обробку персональних даних; заповнену особову картку форми П2-ДС; 2 фотокартки розміром 4х6; копію документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, визначеному ЗУ «Про запобігання корупції»; копія паспорта; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; письмову заяву в якій повідомляє щодо неї не застосовується заборони, визначені частиною або четвертою ст.1 Закону України « Про очищення влади» та надає згоду на проведення перевірки.

 

Вимоги до претендентів:

1.Наявність громадянства України.

2.Повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.

3.Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.

4.Знання Конституції України, Законів України

5.Вільне володіння державною мовою.

6.Володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.

      Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:

село Андрівка, вулиця Центральна, 51, Бердянський район,  Запорізька область, 71150. Телефон для довідок: (06153) 95-2-42; (06153) 95-2-42;

На засіданні другої позачергової сесії Андрівської сільської ради від 03.12.2020 р було прийнято рішення № 5 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік Андрівської сільської ради», дане рішення оприлюднено на офіційному сайті Андрівської сільської ради  у розділі «регуляторна діяльність»

 

 

 

 

 

 

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,»Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 роу № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» Андрівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад :

-начальника фінансового відділу, головних спеціалістів фінансового відділу

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії сільської ради наступні документи :

-заяву про участь у конкурсі; згоду на збір та обробку персональних даних;  заповнену особову картку форми П2 –ДС; 2 фотографії розміром 4х6 см; копію документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларацію особи за минулий рік за формою, передбаченою ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію паспорта;

Вимоги до претендентів : 1.Наявність громадянства України. 2.Повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста. 3.Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5років. 4.Знання Конституції України, законів України. 5.Вільне володіння державною мовою. 6.Володіння персональним комп’ютером у режимі користувача.

         Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул.Центральна,51, с.Андрівка, Бердянський район, Запорізька область, 71150 

Телефони для довідок 06153 -95-2-42; 06153 -95-2-31; E-mail [email protected]

                        

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь