Увага, конкурс !

Дата: 26.01.2021 15:55

Андрівська сільська рада оголошує конкурс

Відповідно до рішення другої позачергової сесії Андрівської сільської ради восьмого скликання від 03.12.2020 року № 3 «Про внесення змін до структури виконавчих органів Андрівської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», розпорядження сільського голови від 22 січня 2021 року № 31-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади, а саме :

-начальник відділу земельних відносин, благоустрою, охорони навколишнього середовища та комунальної власності, архітектури, та містобудівної діяльності;

-спеціаліста (з кадрової роботи),

-спеціаліста (з питань соціального захисту населення),

-спеціаліста (відділу бухгалтерського обліку та звітності).

Умови оплати праці згідно з чинним законодавством.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії сільської ради наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • згоду на збір та обробку персональних даних;
  • заповнену особову картку форми П2-ДС;
  • 2 фотокартки розміром 4х6;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, визначеному ЗУ «Про запобігання корупції»;
  • копія паспорта;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • письмову заяву в якій повідомляє щодо неї не застосовується заборони, визначені частиною або четвертою ст.1 Закону України « Про очищення влади» та надає згоду на проведення перевірки;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобовязаних)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

1.Наявність громадянства України.

2.Вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або бакалавра.

3.Стаж роботи  за фахом в галузі земельних відносин не менше 1 року.

4.Знання Конституції України, законів України

6.Володіння персональним компютером у режимі користувача.

спеціаліста (з кадрової роботи), спеціаліста (з питань соціального захисту населення) 1.Наявність громадянства України.

3.Без вимог до стажу роботи.

4.Знання Конституції України, законів України

6.Володіння персональним компютером у режимі користувача.

спеціаліста (відділу бухгалтерського обліку та звітності)

1.Наявність громадянства України.

2.Базова вища або неповна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра, молодшого спеціаліста.

3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 1 року.

4.Знання Конституції України, Законів України.

6.Володіння персональним компютером у режимі користувача.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою:

село Андрівка, вулиця Центральна, 51, Бердянський район,  Запорізька область, 71150. Телефон для довідок: (06153) 95-2-42; (06153) 95-2-42;