До уваги жителів громади!!!

Дата: 28.07.2020 15:20

До уваги жителів громади!!!
Бердянський МУ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області інформує, що відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (в останній редакції), змінено суми штрафів за створення пожежної небезпеки та/або пожежу в екосистемах України, а саме:
- статті 77
Порушення вимог пожежної безпеки в лісах
– тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1530 грн. до 4590 грн. і на посадових осіб - від 4590 грн. до 8500 грн.

- статті 77- 1
Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища
- тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3060 грн. до 5100 грн., і на посадових осіб - від 8500 грн. до 20400 грн.

На изображении может находиться: текст, на улице и природа