До уваги побутових споживачів електричної енергії ТОВ «Запоріжжяелектропостачання»!

Дата: 25.08.2021 13:40
Кількість переглядів: 1052

До уваги побутових споживачів електричної енергії

ТОВ «Запоріжжяелектропостачання»!

      15.07.2021р Верховна рада України прийняла Закон України №5009 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж», а саме у розділі ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», щодо скасування заборони припинення електропостачання помешкань громадян за заборгованість:

— підпункт 5 “припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх не оплати або оплати не в повному обсязі” з пункту 3 виключено. Разом з цим пункт 3 доповнено пунктом 31 наступного змісту: «31. На території регіонів України (областей, м. Києва, м. Севастополя), на яких установлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх не оплати або оплати не в повному обсязі».

     Звертаємо увагу, що Президент України 19.08.2021р. підписав вищезазначений Закон, який вступає в дію з моменту його опублікування.

     На даний час Запорізька область не віднесена до “червоного” рівня епідеміологічної небезпеки. Значні борги за електроенергію населення області та порушення споживачами умов договорів у частині своєчасної оплати за використані енергоресурси призвели до загрози стабільного електропостачання всієї області.

    На підставі вищезазначеного та з метою уникнення негативних наслідків припинення електропостачання наше Товариство наполегливо звертається до побутових споживачів, які накопичили заборгованість за спожиту електричну енергію з проханням не зволікати та терміново її сплатити. У протилежному разі ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” буде змушене діяти в межах чинного законодавства та в установленому порядку вжити заходи з припинення електроживлення помешкань громадян, які заборгували за спожиту електричну енергію. Підключення таких помешкань буде можливим за зверненням власника особового рахунку  за умови оплати вказаної заборгованості, а також витрат з відновлення постачання. 

    Для споживачів м.Бердянськ та Бердянського району дізнатись про заборгованість за використану електричну енергію  та шляхи вирішення даного питання можна  за контактними телефонами Бердянського  центру обслуговування клієнтів:

Vodafone (050) 033 18 64; (050) 457 06 81;    

Київстар (067) 611 78 45;

Life  (063) 840 09 07; (063) 840 06 76 - (вайбер для повідомлень).

 

Пам’ятайте:

Постачання електричної енергії залежить від Вас. Вчасна та повна оплата за електричну енергію – це запорука якісного та безперервного надання послуг з електропостачання!

Адміністрація Бердянського ЦОК ТОВ «Запоріжжяелектропостачання»

 

Вниманию бытовых потребителей электрической энергии

 ООО «Запорожьеэлектропоставка»!

      15.07.2021г. Верховная Совет Украины принял Закон Украины №5009 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно упрощения процедуры присоединения к электрическим сетям», а именно в разделе II «Заключительные положения» Закона Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины, направленные на предупреждение возникновения и распространения коронавирусной болезни (COVID-19)», об отмене запрета прекращения электроснабжения домовладений граждан за задолженность:

- подпункт 5 "прекращение / приостановление предоставления жилищно-коммунальных услуг гражданам Украины в случае их не оплаты или оплаты не в полном объеме" пункта 3 исключено. Вместе с этим пункт 3 дополнен пунктом 31 следующего содержания: «31. На территории регионов Украины (областей, г. Киева, г. Севастополя), на которых установлен «красный» уровень эпидемической опасности распространения коронавирусной болезни (COVID-19), на период действия «красного» уровня эпидемической опасности и в течение 30 дней со дня его отмены запрещается прекращение / приостановлениие предоставления жилищно-коммунальных услуг гражданам Украины в случае их не оплаты или оплаты не в полном объеме».

        Обращаем внимание, что Президент Украины 19.08.2021г. подписал вышеупомянутый Закон, вступающий в силу с момента его опубликования.

    В настоящее время Запорожская область не отнесенная к "красному" уровню эпидемиологической опасности. Значительные долги за электроэнергию населения области и нарушение потребителями условий договоров в части своевременной оплаты за использованные энергоресурсы привели к угрозе стабильного электроснабжения всей области.

          На основании вышесказанного и во избежание негативных последствий прекращения электроснабжения наше Общество настойчиво обращается к бытовым потребителям, которые накопили задолженность за потребленную электрическую энергию, с просьбой не медлить и срочно ее оплатить. В противном случае ООО "Запорожьеэлектропоставка" будет вынуждено действовать в рамках действующего законодательства и в установленном порядке принять меры по прекращению электроснабжения домов граждан, которые задолжали за потребленную электрическую энергию. Подключение таких помещений будет возможным по обращению владельца лицевого счета при условии оплаты указанной задолженности, а также расходов по восстановлению снабжения.

       Для потребителей г. Бердянска и Бердянского района узнать о задолженности за использованную электрическую энергию и пути решения данного вопроса можно по контактным телефонам Бердянского центра обслуживания клиентов:

Vodafone (050) 033 18 64; (050) 457 06 81;

Киевстар (067) 611 78 45;

Life (063) 840 09 07; (063) 840 06 76 - (вайбер для сообщений).

    Помните: Поставка электрической энергии зависит от Вас. Своевременная и полная оплата за электрическую энергию - это залог качественного и непрерывного предоставления услуг по электроснабжению!

Администрация Бердянского ЦОК ООО «Запорожьеэлектропоставка»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь