Про проведення 15-ї позачергової сесії 31.08.2021 року

Дата: 30.08.2021 16:31
Кількість переглядів: 2094

Порядок денний 15 –ї позачергової сесії від 31.08.2021 р.

1.Про затвердження прогнозу бюджету Андрівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Доповідає : Бойко К.В. начальник фінансового відділу

2. Про внесення змін  до рішення № 14 від 24.12.2020 р. «Про  бюджет  Андрівської сільської   територіальної громади  на  2021 рік»

Доповідає : Корнєва Л.С. ,головний бухгалтер Андрівської сільської ради

3.Про розгляд заяви Андрєєвої Т.В.

Доповідає : Скеленчева Н.О., голова постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та  комунальної власності.

4. Про внесення змін до рішення № 10 від 12.11.2020 р. «Про утворення та затвердження структури  виконавчих  органів Андрівської сільської ради»

5.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність.

Доповідає : Вєнцев А.А., голова постійної комісії з питань земельних  відносин, природно-екологічного захисту, планування  території, будівництва, архітектури, охорони пам ‘яток та благоустрою

6.Про надання дозволу на розробку проєкту відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Власюк С.А.

7.Про надання дозволу на розробку проєкту відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Власюк Г.М.

8.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва.

9.Про внесення змін до Договору оренди землі.

10.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та обслуговування артезіанських свердловин і башт Рожновського Андрівської сільської ради.