Про внесення змін  до рішення № 14 від 24.12.2020 р. «Про  бюджет  Андрівської сільської   територіальної громади  на  2021 рік»

Дата: 31.08.2021 09:50

АНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ятнадцята  сесія восьмого скликання

позачергова

Проєкт Рішення

31 серпня 2021 року                                                                                         №

(08549000000)

(код бюджету)

Керуючись ч.8 ст.78 Бюджетного кодексу України та п. 23 ч.1  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції  постійної комісії сільської  ради  з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та  комунальної власності Андрівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до підпунктів 1,2 пункту 1, пункту 2 до рішення № 14 від 24.12.2020 р. «Про  бюджет  Андрівської сільської   територіальної громади  на  2021 рік», виклавши їх в наступній редакції:

«1.Доходи бюджету сільської територіальної громади в сумі -32 346 793 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету сільської територіальної громади – 31 674 958 гривень, доходи спеціального фонду сільської територіальної громади – 671 835 гривень ,згідно з додатком 1 до цього рішення ;

2) видатки бюджету сільської територіальної громади в сумі- 33 013 427 гривень, у тому числі видатки загального фонду сільської територіальної громади бюджету -32 147 392 гривень, та видатки спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади- 866 035 гривень»

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3.Затвердити розподіл видатків місцевого бюджету на реалізацію місцевих (регіональних) програм згідно з додатком 7 до цього рішення.

4. Внести зміни в додатки 1,3,7 до цього рішення виклавши їх в новій редакції.

5. Додатки 1,3,7 є невід’ємною частиною цього рішення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради  з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, житлово-комунального господарства та  комунальної власності відповідно до частини 1 статті 114 Бюджетного кодексу України.

Сільський голова                                                                   Анатолій ЗАМЕТА