Про  надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність для ведення  особистого  селянського господарства  гр. Власюк С.А.

Дата: 31.08.2021 10:07

Проєкт

АНДРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пятнадцята сесія восьмого скликання

позачергова

РІШЕННЯ

31 серпня 2021 року                                 с. Андрівка                                                      №_____

Про  надання дозволу на розробку проекту відведення

земельної ділянки у власність для ведення  особистого

селянського господарства  гр. Власюк С.А.

Керуючись ст.ст. 2, 12, 20, 22, 25, 33, 78-81, 83, 116-118, 122, 125, 126, 184- 186,   ч. 7 Перехідних  положень  Земельного кодексу України, Цивільним кодексом України, Законом України “Про землеустрій, розглянувши клопотання гр. Власюк С.А. мешканця  м.Бердянськ, вул. Димитрова, 46, кв.107 від 13.08.2021р. зареєстроване в Андрівській сільській раді за № В-53 від 13.08.2021р., та враховуючи рекомендації профільної  постійної комісії, Андрівська сільська рада

ВИРІШИЛА :

1 Повідомити, що в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Власюк Сергію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства у власність, кадастровий номер 2320680500:01:004:0149, площею 1,0га, яка розташована на території Андрівської  сільської ради Бердянського району Запорізької області не має можливості, в зв’язку з тим що розпорядженням голови Бердянської районної адміністрації від 05.04.2011р. №276 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Андрівської сільської ради» були прийняті нормативні –правові акти (відповідні рішення) для передачі в подальшому у приватну власність громадянам.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природно-екологічного захисту, планування  території, будівництва, архітектури, охорони пам‘яток та благоустрою ( Вєнцев А.А).

Голова                                                                                                         Анатолій ЗАМЕТА