ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Троянського закладу загальної середньої освіти

Дата: 22.10.2021 11:55

ПРОТОКОЛ № 1

18 жовтня 2021 року                                                                                               с. Андрівка

Місце проведення конкурсу: Андрівський заклад загальної середньої освіти Андрівської сільської ради Бердянського району Запорізької області. Адреса: 71150, Запорізька область, Бердянський район, с. Андрівка, вул. Шкільна, 82А.

Склад комісії затверджений розпорядженням сільського голови від 17вересня 2021 року №110/1-К «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Троянського закладу загальної середньої освіти».

ПРИСУТНІ:

Голова комісії:

Федина Євген Вікторович – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Секретар комісії:

Георгінова Оксана Дмитрівна – депутат восьмого скликання Андрівської сільської ради

Члени комісії:

Дубинська Тетяна Іванівна – головний спеціаліст з питань охорони здоров’я відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту Бердянської райдержадміністрації.

Онишко Ірина Олександрівна – головний спеціаліст з питань культури та культурної  спадщини відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту Бердянської райдержадміністрації.

Шевченко Сергій Вікторович – голова Бердянської районної профспілки педагогічних працівників.

Гаврилов Олександр Юрійович – директор Андрівського закладу загальної середньої освіти Андрівської селищної ради.

ВИСТУПИВ: Федина Євген Вікторович, голова комісії, який повідомив, що за період встановлений для подачі документів відсутні заяви про участь у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника Троянського закладу загальної середньої освіти. Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти затвердженого рішенням Андрівської сільської ради від 21 вересня 2021 року №12(далі Положення), в разі відсутності заяв про участь у конкурсі конкурс є, таким що не відбувся.

ВИРІШИЛИ:

1. Визнати конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Троянського закладу загальної середньої освіти таким, що не відбувся.
  2. Відповідно до Положення, рекомендувати Голові Андрівської сільської ради Заметі А.А. оголосити новий конкурс на заміщення вакантної посади керівника Троянського закладу загальної середньої освіти.

Голова комісії: _________________________ Є.В. Федина

Секретар комісії:_________________________ О.Д. Георгінова