Розпорядження сільського голови № 117-к від 21.10.2021 року

БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Розпорядження

сільського голови

від 21 жовтня 2021 року                 с.Андрівка                                      № 117

Про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади керівника Троянського

закладу загальної середньої  освіти

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», враховуючи наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 р. № 291 «Про затвердження типового положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням шістнадцятої позачергової сесії восьмого скликання від 21.09.2021 р. № 12 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти»:

1. Провести конкурс на посаду керівника Троянського закладу загальної середньої освіти Андрівської сільської ради Бердянського району Запорізької області.

2. Оприлюднити оголошення про проведення конкурсу  на офіційному сайті Андрівської сільської ради – діловоду Биковій К.С.; та на офіційному сайті Троянського закладу загальної середньої освіти – інспектору-методисту відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоров’я Андрівської сільської ради Магомедову М.К.

3. Відповідальною особою за прийняття документів та надання інформації про конкурс призначити інспектора-методиста  відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, охорони здоровя Андрівської сільської ради – Магомедова Магомедрасула Курбановича.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови                                                           Євген ФЕДИНА