Річний Звіт Андрівської сільської військової адміністрації

Дата: 24.10.2023 22:19

Відповідно розпорядження Президента України від 21.10.2022 № 246/2022-рп , Ткаченка Богдана Станіславовича було призначено - начальником Андрівської сільської військової адміністрації .

Тож сьогодні 24.10.2023 Богдан Ткаченко - начальник Андрівської сільської військової адміністрації представив звіт за рік роботи Андрівської СВА публічно.

Присутні на заході мешканці нашої громади мали можливість ознайомитись з річним звітом, а також познайомитись з деякими колегами, а саме з представництвом Громадської організації «Стратегії та технології ефективного партнерства» та фондом «Позитивні жінки»  з якими співпрацює наша адміністрація.

В кінці заходу кожен мешканець громади якій був присутній отримав гуманітарну допомогу.

Підводячи підсумки за час нашої роботи, стає зрозуміло, що ми переживали та долали не мало проблем. Нам усім з самого початку довелось звикати до нових обставин.

По новому працювати, спілкуватись і взагалі жити.

Мешканці громади завжди підтримували нас і це стало нашої найголовнішою мотивацією, за що ми хочемо їм висловити слова подяки.

Також від всієї душі вдячні Збройним Силам України за кожен день і кожне життя українського народу!

Працювали, працюємо і будемо працювати.

Разом до Перемоги!