Зустріч керівництва Андівської СВА з радою директорів Запорізького обласного товариства болгарської культури

Дата: 25.11.2023 15:09

06.11.2023 пройшла важлива зустріч керівництва Андівської СВА з радою директорів Запорізького обласного товариства болгарської культури, яку очолював президент Асоціації болгар в Україні, народний депутат України – Антон Кіссе.
 Також на зустрічі були присутні народні депутати України Сергій Анатолійович Мінько та  Кальцев Володимир Федорович.

На зустрічі були присутні декілька громад Бердянського району, які мали змогу висловити свої проблеми в громадах та торкаються етнічних болгар, що зараз потерпають через повномасштабне вторгнення та окупацію.