Святий Миколай завітав до військових на Запорізькому напрямку

Дата: 06.12.2023 15:33

Фото без описуФото без описуФото без описуСвятий Миколай це не тільки для діточок.

У кожної людини є свій Миколай, який дарує не тільки подарунки, а й просто теплі почуття.  Цього року Андрівська сільська військова адміністрація подарувала такі відчуття 33 окремій інженерній саперній бригаді десантно-штурмового батальйону.

Символічно, що цьогоріч День Збройних сил України припадає на День Святого Миколая Чудотворця. Адже саме наші захисники та захисниці творять справжні дива щодня, щохвилини. Ви – приклад мужності та самовідданості.

Разом з мешканцями громади  приготували смаколиків, а малеча намалювала листівки для наших воїнів. Кожен з любов’ю і повагою до наших захисників готував, малював та писав.

Нікому з нас не вистачить слів щоб описати ту повагу яку відчуваємо до наших Воїнів!
Тому ми усіма силами намагаємося підтримувати хлопців домашнім теплом у такі свята як цей!
Дякуємо ЗСУ!
Віримо в їх силу та міць!