Підписання меморандуму з Сватівською міською військовою адміністрацією

Дата: 05.12.2023 15:37

Спільна робота та підтримка – це успішні плани та справи.

Наші нові колеги та друзі - Сватівська міська військова адміністрація Сватівського району Луганської області.

Деокупація - це те про що мріють обидві наші громади. Абсолютно неважливо яку громаду деокупують першою, ми станемо підтримкою та дружнім плечем один для одного.

Саме тому Начальник Андрівської сільської військової адміністрації – Богдан Ткаченко, під час сесії Української миротворчої школи у Львові уклав меморандум з Сватівською міською військовою адміністрацією.

Разом ми прагнемо проводити спільні заходи для наших внутрішньо переміщених осіб, обмін досвідом праці, спільне напрацювання механізмів виконання повноважень органів влади, реалізації програм та проектів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та у сфері соціального захисту.

Ми раді мати нових друзів і маємо надію на цікаву співпрацю!