Андрівська СВА починає нову сумісну роботу з благодійним фондом "Голос дітей"

Дата: 24.01.2024 09:14

Наші діти зіткнулися з важкими військовими реаліями у своєму житті, і зараз турбота та підтримка малюків для нас є одним із найголовніших завдань.

Тому дбаючи про благополуччя діточок у нашій громаді, ми починаємо спільну роботу з новим благодійним фондом «Голос дітей»!

Фонд допомагає дітям та сім’ям, які постраждали від війни ще з 2015 року.

У ході нашої роботи, ми плануємо розширювати рамки психологічної допомоги та індивідуальної гуманітарної підтримки сім'ям нашої громади.

Саме тому ключовою цілю нашої співпраці є допомога дитині впоратися з тим, що відбувається навколо неї та розвиватись. А також у пріоритеті - надання комплексної психологічної підтримки сім’ї, повне розуміння її потреб, пропрацювання й робота з подолання наслідків війни, які могли виникнути.