Андрівська СВА продовжує роботу щоб мешканці нашої громади отримували гуманітарну допомогу

Дата: 21.02.2024 11:37

Андрівська сільська військова адміністрація продовжує роботу над тим, щоб мешканці нашої громади отримували гуманітарну допомогу не тільки у вигляді їжі, а й життєво необхідних речей.

Саме тому сьогодні матусі нашої громади, мали змогу пройти реєстрацію на допомогу у вигляді сертифікатів на придбання зимового одягу у мережі торгівельних центрів «Епіцентр».
Забезпечення мешканців громади необхідними товарами є надзвичайно важливим етапом в будь-який час для нашої адміністрації, особливо під час війни, коли доступ до ресурсів може бути обмеженим.

Дякуємо нашим партнерам благодійний фонд "Посмішка" за таку можливість🤗