Дата: 21.02.2024 11:39

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд і найсильніший інструмент збереження та розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

На честь міжнародного дня рідної мови, колектив Андрівської СВА, взяв участь у мовному заході «О,мово! Ти – зброя!» який відбувся у ЗПО "Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району".
Під час дискусії учасники заходу ділилися своїми думками, емоціями та навіть мали змогу почути не лише рідну солов'їну, а й польську, болгарську та англійську мову. Також головною темою зустрічі стала популяризація рідної мови в закладах освіти Запорізької області та населенних пунктах, де проживають національні меншини.

Відомий український поет Володимир Сосюра, пророчо мовив: «Без мови рідної й народу рідного нема».

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації та надійна  основа розвитку країни.

Колектив Андрівської сільської військової адміністрації висловлює свою подяку Ірині Чурсі за запрошення на такий чудовий захід та всім присутнім колегам за корисне та приємне проведення часу!