Меморандум про співпрацю: новий етап розвитку нашої громади

Дата: 30.01.2024 11:57

Начальник Андрівської сільської військової адміністрації, Богдан Ткаченко, під час дружньої зустрічі з головою благодійної організації «Благодійний фонд «Зерно Допомога-ЮА», Сергієм Чорним, підписав меморандум про співпрацю та обговорив плани на спільну роботу зараз і в майбутньому, коли кожен з нас повернеться до рідної домівки.

У межах нашої співпраці, разом з новими партнерами, ми будемо сприяти практичному здійсненню міжнародних, загальнодержавних, регіональних та місцевих програм, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища.

А також особливу увагу будемо приділяти тому, щоби поліпшити матеріальне становище внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій.